DominiKredyt - Dominika Wasilewska

Kilka słów o mnie

Doradcą Finansowym jestem od 2006 roku, a moja specjalność praktycznie od początku to Kredyty Mieszkaniowe. Większość moich Klientów to osoby z polecenia, dalsza rekomendacja w tym przypadku nie jest konieczna. Oznacza to, że mój profesjonalizm i odpowiednie podejście do Klienta skutkują chęcią polecania moich usług. W pracy Doradcy Finansowego polecenie zadowolonego Klienta to najwyższa forma zadowolenia z obsługi i wyraz docenienia mojej pracy.

Moje hobby to, wydawało by się, typowo męskie zajęcie czyli wędkarstwo. Czasem ludzi dziwi to, że kobieta może wstać wcześnie rano i jechać kawał drogi nad jezioro, po czym z zapartym tchem wpatrywać się w spławik. Dla mnie jednak to nie tylko ciekawe i pasjonujące hobby. To także obcowanie z przyrodą, dzięki czemu po czasie wolnym wracam do pracy wspaniale wypoczęta i naładowana pozytywną energią.

Tą energią jak również całą moją wiedzą, zdobytą przez lata pracy, staram się dzielić z moimi Klientami. Dzięki temu udało mi się już zrealizować wiele marzeń moich Klientów, związanych z zakupem ich własnego mieszkania czy też domu… czasem w sytuacjach, które na pierwszy rzut oka zdawały się beznadziejne i z góry skazane na niepowodzenie.
BARDZO WAŻNE!

Moje usługi są całkowicie BEZPŁATNE, nie ponosisz żadnych kosztów współpracy ze mną!
Umów się na spotkanie ze mną!