DominiKredyt - Dominika Wasilewska

Jak Pracuję?

Czyli kilka słów o tym, jak działa ta skomplikowana maszyna...
Pierwszy krok to wywiad z Państwem podczas, którego dowiaduję się o Państwa planach związanych z zakupem mieszkania lub domu. Rozmawiamy również o Państwa sytuacji rodzinnej, zawodowej oraz finansowej, a także o Państwa dochodach i zobowiązaniach. Wstępnie ustalamy także, co dla Państwa jest w ofercie Banków najważniejsze. Wszystkie te wiadomości mają wpływ na to, jaki kredyt hipoteczny będzie najlepiej dopasowany do Państwa sytuacji osobistej, potrzeb i wymagań.

Kolejnym krokiem przy staraniu się o kredyt mieszkaniowy jest spotkanie, na którym przedstawiam Państwu przygotowane specjalnie pod Wasze wymogi i oczekiwania oferty bankowe, równocześnie omawiając wszystkie szczegóły związane z procedurą bankową. Podczas tego spotkania zapoznają się Państwo z parametrami proponowanych kredytów oraz wszelkimi ich kosztami.
Po zaakceptowaniu przez Państwa minimum dwóch ofert składam wnioski do banków w Państwa imieniu. Nadzoruję skrupulatnie procesy kredytowe od momentu złożenia wniosków kredytowych aż do uruchomienia wybranego przez Państwa kredytu.

Równiez po uruchomeniu kredytu jestem do Państwa dyspozycji. Reasumując oszczędzają Państwo swój cenny czas na wyszukanie najkorzystniejszej ofert bankowej na rzecz jednego spotkania ze mną. Jestem mobilnym Doradcą Kredytowym, co oznacza że mogę się spotkać z Państwem w każdym miejscu Wrocławia i w dogodnym dla Państw terminie.
BARDZO WAŻNE!

Moje usługi są całkowicie BEZPŁATNE, nie ponosisz żadnych kosztów współpracy ze mną!
Umów się na spotkanie ze mną!