Sprawdź, co mówią o mnie moi Klienci:

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dominiką. Jest przemiłą osobą , a na  każdym kroku wykazuje bardzo duży profesjonalizm. Wydawałoby się, że tak skomplikowane sprawy z kredytem, dzięki współpracy z Panią Dominiką zostały załatwione sprawnie bez nadmiernego stresu z mojej strony.

Na każde pytanie czy wątpliwości związane z kredytem otrzymałam jasną i konkretną odpowiedź. Polecam Panią Dominikę jako doradcę finansowego.

Hanna Stefaniak

Z doradztwa kredytowego korzystałam po raz pierwszy i muszę stwierdzić, że Pani Dominika była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę 🙂

Profesjonalizm połączony z prostym, zrozumiałym wyjaśnianiem bankowych terminów, podpowiadaniem jakie dokumenty należy złożyć, aby uzyskać kredyt na konkretny cel.

Nadzór nad sprawnym i przebiegiem procedury kredytowej w wykonaniu Pani Dominiki jest naprawdę godny polecenia.

Renata Lesiewicz

Gorąco polecamy usługi Pani Dominiki ze względu na szybką, fachową i miłą obsługę. Dzięki niej mieliśmy pewność dobrze dobranej oferty i fachowego doradztwa na każdym etapie procedury ubiegania się o kredyt.

Dziś możemy cieszyć się naszym upragnionym mieszkaniem. Jesteśmy wdzięczni za tak nieocenioną pomoc, cierpliwość i zrozumienie. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego, kompetentnego i godnego zaufania Doradcy, to Pani Dominika z pewnością jest właściwą osobą.

Barbara Pawłowska

Pani Dominiko, chciałbym serdecznie podziękować za zaangażowanie i wysoki profesjonalizm podczas poszukiwania najbardziej korzystnych warunków kredytowych dla mojej osoby.

Determinacja Pani oraz sprawność działania przyczyniły się do sprawnego przebrnięcia przez zawiłości biurokracji naszych banków. Jestem bardzo zadowolony z Pani podejścia do wykonywanej pracy i z czystym sumieniem będę polecał Panią jako najlepszą i najbardziej kompetentną osobę, która z uśmiechem oraz pełnym poświęceniem wykonuje tą pracę.

Ramzes Śmielecki

Bardzo polecam Panią Dominikę Wasilewską, jako bardzo kompetentną, zaangażowaną, odpowiedzialną i skuteczną w działaniu osobę. Szczególnie cenie jej  upór w szukaniu najlepszego rozwiązania dla Klienta, cierpliwość i entuzjazm we współpracy.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Dominiką Wasilewską!

Łukasz Zięba

Z czystym sumieniem i z całego serca możemy polecić Panią Dominikę dla wszystkich tych którzy planują zakup własnego M w kredycie. Kompetencje i wiedzę jaką posiada jak również pasję jaką czerpie ze swojej pracy zasługują na przysłowiową 5 z plusem. 

Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z tak czytelnym i jasnym wytłumaczeniem wszystkich bankowych terminów i procedur, a także tak wielkim zaangażowaniem w każdą sprawę i ogromną cierpliwością.

Przebrnięcie przez całą  biurokrację jaką serwują nam banki ograniczyła się do dostarczenia kilku niezbędnych dokumentów i podpisów z naszej strony.Dziękujemy i polecamy!

Karina i Maciej Michniewicz


Bardzo Ważne

Moje usługi są całkowicie BEZPŁATNE, nie ponosisz żadnych kosztów współpracy ze mną!!!

 

Umów się na spotkanie ze mną